Anti Aging v otázkách a odpovědích

 

Jaký účinek mají produkty proti stárnutí?

Tyto produkty mohou předejít předčasnému stárnutí pokožky vyvolanému různými vlivy životního prostředí. Dobré produkty proti stárnutí hydratují pokožku a zásobují ji důležitými živinami. Pleť tedy působí svěžím dojmem a vypadá pevnější a zdravější.

anti aging otazkyČím jsou LR produkty proti stárnutí výjimečné?

LR při jejich výrobě pracuje s inovačními technikami a kombinuje řadu účinných látek. Naše produkty proti stárnutí díky tomu intenzivně pečují o zralou pleť a dodávají jí svěžest a mladší vzhled.

PowerLIFT pleťový krém – Jaký má účinek?

PowerLIFT pleťový krém je lehká krémová emulze, která se rychle vstřebává a intenzivně hydratuje pokožku. S Reductine®, kyselinou hyaluronovou, výtažkem z mořských řas a 7 výtažky z bylinek dodává pleti intenzivní hydrataci a více vitality. Krém ji oživuje, zpevňuje a je vhodný také pro muže.

Kdy a pro koho je PowerLIFT vhodný?

PowerLIFT je vhodný pro každou pleť, která potřebuje více vitality, energie a pevnosti.

Byl PowerLIFT testován uživatelskou studií?

Ano! Společnost Dermatest GmbH testovala PowerLIFT v říjnu 2007 na 30 ženách ve věku od 34 do 45 let. Z vyhodnocení ankety vyplynulo, že většina uživatelek (83 %) zaznamenala vypnutí pokožky. Stejně tak zaznamenaly redukci vrásek (80 %) a svěžejší a vitalizovanější vzhled (70 %).

Je PowerLIFT vhodný také pro muže?

Ano, PowerLIFT je vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Nano Gold Seide – Co je zvláštní na tomto krému?

Nano Gold Seide zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky podmíněnému světlem. Komplex účinných látek nanozlato a hedvábí je schopen efektivně absorbovat UVA záření. Hedvábí podporuje tělu vlastní syntézu kolagenu a udržuje tak pokožku elastickou.

Kdy a jak mám použít čisticí krém NanoGold?

Napěňte ráno a večer v dlaních malé množství produktu a vody, pečlivě očistěte obličej a poté pěnu opět opláchněte teplou vodou.

Kdy a jak mám použít pleťovou vodu NanoGold?

Pleťová voda je vhodná především k dočištění a k odstranění make-upu. Naneste ji večer rukama nebo vatovým tamponem na obličej a jemně vetřete.

Má denní péče NanoGold ochranu proti světlu?

LSF dosahuje u denního krému NanoGold hranice 15.

Lze denní krém používat také na noc?

Ano. Denní krém ovšem obsahuje vysoké podíly nanozlata a hedvábí na ochranu proti světlu, kterou v noci nepotřebujete. Noční krém je oproti tomu velmi vydatný a obsahuje různé účinné látky, které vaši pleť intenzivně vyživují.

Lze noční krém používat také ve dne?

V zásadě tomu nic nebrání. Zřekli byste se tím ovšem ochrany proti světlu, kterou denní krém obsahuje, noční krém nikoli. Jestliže ale potřebujete obzvlášť vydatnou péči také přes den, použití nočního krému ve dne nic nebrání.

Jak používat pleťovou vodu NanoGold?

Nastříkejte pleťovou vodu na kosmetický tampon a po použití čisticího mléka ji aplikujte na obličej, krk a dekolt.

LR Beauty Diamonds – Čím se vyznačuje tato série?

Produkty série Beauty Diamonds poskytují pleti zvláštní péči. Vybrané účinné látky pro viditelně krásnější pleť hýčkají textury a představují tak luxusní zážitek z péče. Produkty Beauty Diamonds pomáhají pleť zpevnit a redukovat vrásky.

Byly denní, noční a oční krém ze série Beauty Diamonds testovány uživatelskou studií?

Ano, produkty Beauty Diamonds podrobila společnost Dermatest GmbH nezávislému testu ve čtyřtýdenní studii s 20 ženami. Produkty byly velmi dobře snášeny a značně přispěly k redukci hloubky vrásek.

Pleťová voda Beauty Diamonds – Čím se vyznačuje?

Jemná pleťová voda bez obsahu alkoholu série Beauty Diamonds je vhodná pro suchou i náročnou pleť. Při používání pleťové vody Beauty Diamonds působí pokožka jemně, vyhlazeně a uvolněně. Díky péči této vody a následné péči pleťového mléka pokožka dokonale absorbuje.

Intenzivní sérum Beauty Diamonds – Čím se vyznačuje?

Sérum proti vráskám pokožku uvolňuje, osvěžuje a rozzáří. Kombinace mořských a rostlinných výtažků zajišťuje výborný liftingový efekt. Látky z diamantu zlepšují vzhled pleti a podporují její regenerační mechanismy.

Jak se nanáší sérum Beauty Diamonds?

Naneste sérum podle potřeby jednou až dvakrát denně po důkladném vyčištění pleti. Lehce jej rozetřete a poté naneste denní/noční nebo oční krém.

Oční krém Beauty Diamonds – Čím je zvláštní?

Bohatý oční krém poskytuje vyhlazující péči o oční partie suché nebo náročné pleti. Pravidelná aplikace pomáhá aktivovat syntézu kolagenu, pokožka má svěží vzhled a lépe odolává vzniku nových vrásek.

Jak použít Oční krém Beauty Diamonds?

Oční krém lehce aplikujte kolem očí každé ráno a večer.

Denní krém Beauty Diamonds – Čím je zvláštní?

Lipopeptid podporuje ochranný systém pokožky, díky čemuž vypadá pleť hladší. Hebká textura je kůží dobře přijímána a rozvíjí svůj liftingový účinek.

Pro jaký typ pleti je denní péče vhodná?

Produkt je vhodný pro každý typ pleti.

Mohu denní péči použít také jako podklad pod make-up?

Díky velmi příjemné a hebké textuře se produkt rychle vstřebává, zanechává pleť uvolněnou a je tak ideálním podkladem pro make-up.

Noční krém Beauty Diamonds – Čím je zvláštní?

Jedná se o noční krém proti vráskám pro suchou a/nebo náročnou pleť. Ošetřující oleje a látky proti vráskám pokožku přes noc hýčkají. Pleť je pak jemně napnutá, hladší, vitálnější – jednoduše mladší. Kombinace účinných látek založená na diamantu zlepšuje vzhled pleti a podporuje přirozené regenerační mechanismy.

Intenzivní krém – Čím je zvláštní?

Intenzivní krém Beauty Diamonds poskytuje pleti zvláštní péči pro viditelně hezčí vzhled. Díky kombinaci hýčkajících textur a účinných látek se stane luxusním zážitkem péče o zralou pleť. Intenzivní krém pomáhá pleť zpevnit, redukuje tvorbu vrásek a poskytuje pokožce vydatnou 24h denní a noční péči o zralou, suchou a náročnou pleť. Díky kombinaci ceramidů a Hyaluronic Filling Spheres vypadají vrásky hladší. Koktejl lipo-vitamínů podporuje funkci kožní bariéry. Kombinace účinných látek založená na diamantu zlepšuje vzhled pleti a podporuje její přirozené regenerační mechanismy. Šípkový olej a olej z pistáciových jader o zralou pokožku dokonale pečují.

Proč mohu Intenzivní krém používat ráno i večer?

24 hodinová péče je tzv. „kompletní péče“, která obsahuje vše, co je jinak rozdělené na péči denní a noční. Intenzivní krém tak chrání proti světlu a obsahuje i regenerační a účinné látky.

Proč potřebuji speciální krém na krk a dekolt?

Pokožka na krku a na dekoltu má sklon k rychlé ztrátě elastičnosti. Specifické účinné látky a jim přizpůsobená formule péče pomáhají udržet pokožku napnutou a elastickou.

SEROX by LR – Jak působí?

Důvodem vysoké účinnosti produktů SEROX je jejich inovační kombinace účinných látek z Argireline®, Ameliox®, Hyaluronic Filling Spheres® a bio-polymeru. Argireline® je protein s krátkým řetězcem. Ve vědecké studii se ukázalo, že po 30denní aplikaci lze docílit redukce mimických vrásek až o 30 %. (Výsledek testu provedeného společností Lipotec S.A., leden 2004. Účinná látka se testovala 2x denně na 10 ženách se suchou pokožkou a s průměrným věkem 44 let.) Ameliox® liposomální komplex podporující účinek Argireline®. Hyaluronic Filling Spheres® jsou mikroskopické malé kuličky kyseliny hyaluronové sušené zmrazováním, které v pokožce vážou vodu, nabobtnají a vyplní dutinu pod vráskou. Bio-polymer se skládá z mandlových proteinů a vyhlazuje kontury obličeje.

SEROX by LR – Čím se vyznačuje tato série?

SEROX by LR, to je inovační koncept produktů pro péči o náročnou pokožku – zvláště pro partie, na nichž se tvoří mimické vrásky. Luxusní textury Vaši pleť hýčkají a perfektně ji zásobují živinami.

Kdy použít Sérum s okamžitým účinkem?

Sérum s okamžitým účinkem používejte dle možnosti, vždy ve spojení se SEROX Intenzivním krémem. Naneste nejdříve sérum a poté krém.

SEROX Intenzivní krém – Jaký má účinek?

SEROX Intenzivní krém poskytuje pleti mimořádnou kompozici krému s inovačními účinnými látkami. Hyaluronové kuličky sušené zmrazováním, tzv. Hyaluronic Filling Spheres, vážou vodu a vyhlazují vrásky. Vydatná textura s bambuckým máslem je vhodná také pro suchou pleť. Doporučujeme v kombinaci se Sérem s okamžitým účinkem.

Proč mám používat SEROX Sérum i SEROX Krém?

Kombinací těchto dvou produktů lze dosáhnout optimálního vzhledu. Sérum zklidňuje svalovou kontrakci, krém vyhlazuje vrásky a navozuje dojem uvolněné hedvábné pokožky.

SEROX Vyplňovač vrásek – Jaký má účinek?

SEROX Vyplňovač vrásek je intenzivní koncentrát na partie, v nichž se tvoří mimické vrásky. K dostání je v praktické nádobce umožňující cílené dávkované nanášení. Ideální je použití v kombinaci se SEROX Intenzivním krémem.

Kdy použít SEROX Vyplňovač vrásek?

SEROX Vyplňovač vrásek používejte ráno a večer. V případě potřeby jej můžete aplikovat i několikrát denně. Slouží k vyhlazení pokožky a je určen speciálně pro oční partie. Naneste na pleť malé množství produktu a jemně vklepávejte. SEROX Vyplňovač vrásek nesmí chybět v žádné kabelce.

SEROX Profesionální oční polštářky – Jaký mají účinek?

Oční polštářky se skládají z čistého kolagenu sušeného zmrazováním, který se navlhčí aktivační kapalinou. Oční polštářky používejte jednou až dvakrát týdně na vyčištěnou pokožku. Ideální je použití v kombinaci se SEROX Sérem s okamžitým účinkem a se SEROX Intenzivním krémem.

Jak polštářky použít?

Položte polštářky hladkou strukturou dolů na očištěnou pleť. Po 15 minutách se mohou polštářky sejmout. Pleť má nyní pěstěný a svěží vzhled.