• (+420) 737-948-124
  • Doprava zdarma nad Kč 2 500,-

visa mc karty

 x 
Sleva -18%

LR:GO Intra Performance Powder 14 x 20g

1 249,00 Kč
1 018,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 81151

LR:GO Intra Performance Powder 14 x 20g. Ucelený systém produktů LR:GO Vám nabízí produkty životního stylu, které podpoří Vaše tělo v efektivním tréninku. Všechny produkty LR:GO jsou založeny na promyšleném konceptu živin a jsou zaměřeny na různé potřeby ve třech tréninkových fázích: PŘED, BĚHEM a PO sportu. Kromě nutriční síly vybraných su - perpotravin obsahují všechny produkty pouze přísady, které jsou vhodné pro vegany. Získejte ze sebe to nejlepší – získejte podporu produktu LR:GO!

LR:GO Intra Performance Powder 14 x 20g

LR:GO Performance Powder pomáhá při úspěšném tréninku, protože Vaše tělo během tréninku vydává ze sebe to nejlepší. Se správnými živinami mu pomůžete vytrvat a udržet svůj výkon a vytrvalost7 BĚHEM tréninku. Váš kardiovaskulární systém a rovnováha elektrolytů jsou zde obzvláště důležité!

 

Užitím gelu vyrovnáte rovnováhu vody a elektrolytů, zůstanete výkonní a plní energie s vytrvalostí během tréninku a podpoříte činnost svého srdce.

• S acerolou, taurinem, L-karnitinem a komplexem vitamínů a minerálů

• Udržuje výkonnost a vytrvalost, podporuje srdeční činnost, udržuje rovnováhu vody a elektrolytů

• Osvěžující citrónovo-grapefruitová příchuť

• 14 jednotlivých porcí – ideální do sportovní tašky: jednoduše roztrhněte sáček, přidejte 300 ml vody a okamžitě pokračujte plni nové energie!

Složení:
Maltodextrin, acidifikátor: kyselina citronová; Taurin (2,5 %), uhličitan vápenatý, přírodní příchutě, L-karnitin L-tartrát (1,5 %), uhličitan hořečnatý, prášek z ovocné šťávy Acerola (1,2 %), sladidlo: sukralóza; nikotinamid, pyrofosforečnan železitý, kyselina L-askorbová, pyridoxin hydrochlorid, thiaminmononitrát, barvivo: kurkumin; Ergokalciferol.

Jak namíchám produkty LR:GO?
LR:GO PRE Performance Gel můžete jednoduše užívat po cestě.

LR:GO Intra Performance Powder a POST Performance Shake se rozpouštějí ve vodě.

INTRA Performance Powder: Rozmíchejte sáček ve 300 ml vody.

POST Performance Shake Chocolate: Rozmíchejte 3 odměrky prášku ve 300 ml vody.

POST Performance Shake Peach-Banana: Rozmíchejte 3 odměrky prášku ve 300 ml vody.

 

Malý tip: Na míchání a protřepávání můžete použít náš LR Shaker, který díky šlehacímu kotouči zajistí krémový výsledek

 

POKYNY K UŽÍVÁNÍ

3.1. Kdy a jak si mám vzít který produkt?

PRE Performance Gel: Dejte si gel před cvičením a nechte ho chvíli působit.

Díky praktickému to go formátu si gel snadno můžete dát třeba po cestě do posilovny. INTRA Performance Powder: Jednoduše vmíchejte prášek do nápoje a užívejte během cvičení. Svěží, ovocná chuť navíc nabízí skvělou alternativu k běžné vodě. POST Performance Shake: POST Performance Shake si můžete dát po sportovním výkonu. Malý tip: naplňte šejkr vodou a ihned po cvičení vmíchejte prášek. Pak už můžete šejkrem jen zatřepat a užít si to!

 

3.2. Mohu si dát všechny tři produkty LR:GO?

Produkty LR:GO jsou dokonale sladěny, takže je lze bez problémů kombinovat. Každý jednotlivý produkt ale nabízí i své výhody. Věnujte pozornost svým osobním potřebám a cílům a poté se rozhodněte, zda pro Vás všechny tři produkty mají smysl.

 

3.3. Mohu užívat produkty LR:GO, když jsem těhotná/kojím?

V zásadě byste příjem jakýchkoli dalších živin během těhotenství a kojení měla probrat se svým lékařem.

 

3.4. Mohu kombinovat produkty LR:GO s jinými produkty LR?

Kromě LR:GO nabízí LR další zajímavé produkty, které by Vás mohly podpořit při Vašich trénincích. Z řady LR LIFETAKT by Vás mohly zaujmout například kapsle Colostrum a Liquid, Mind Master Extreme nebo Protein Power. Naše produkty Figu Active Vás navíc mohou podpořit ve Vašich individuálních cílech.

 

@ 2017-22 Aloe-vera24.cz

logo aloe vera24

Please publish modules in offcanvas position.