• (+420) 737-948-124
  • Doprava zdarma nad Kč 2 500,-

visa mc karty

 x 
Sleva -18%

LR:GO Pre Performance Gel 14 x 50g

1 499,00 Kč
1 221,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 81150

LR:GO Pre Performance Gel Vám pomůže připravit se na trénink. Ty správné živiny PŘED cvičením Vám pomohou nabudit výkonnost Vašeho těla a Vy tak začnete trénink plni energie. Podpořte své mentální a kognitivní funkce stejně jako duševní výkonnost, rozjeďte svůj energetický metabolismu a podpořte funkce svalů a chrupavek.

LR:GO Pre Performance Gel 14 x 50g

Pusťte se do toho! LR:GO Performance Gel Vám pomůže připravit se na trénink. Ty správné živiny PŘED cvičením Vám pomohou nabudit výkonnost Vašeho těla a Vy tak začnete trénink plni energie. Podpořte své mentální a kognitivní funkce stejně jako duševní výkonnost, rozjeďte svůj energetický metabolismu a podpořte funkce svalů a chrupavek.

• S ginkgem, kreatinem, aminokyselinami a dalšími vitamíny a minerálními látkami

• Podporuje mentální a kognitivní funkce i intelektuální výkonnost

• Stimuluje energetický metabolismus a přispívá k normální funkci svalů a chrupavek

• Ovocná citrónovo-mučenková příchuť

• 14 jednotlivých porcí pro přímou spotřebu na cestě ke sportu

Složení:
Voda, Maltodextrin, Inulin, Sacharóza, L-arginin hydrochlorid (3,4 %), L-karnitin L-tartrát (1,9 %), Kreatin monohydrát (1,0 %), Fosforečnan hořečnatý, Přírodní příchutě, Fosforečnan vápenatý, beta-alanin ( 0,6 %), rostlinné oleje (kokosový, řepkový), kyselina L-askorbová, L-citrulin DL-malát (0,2 %), okyselovadlo: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný; DL-alfa-tokoferylacetát, extrakt z ginkga (Ginkgo biloba L.) (0,03 %), síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, thiaminmononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin.

LR:GO
Ucelený systém produktů LR:GO Vám nabízí produkty životního stylu, které podpoří Vaše tělo v efektivním tréninku. Všechny produkty LR:GO jsou založeny na promyšleném konceptu živin a jsou zaměřeny na různé potřeby ve třech tréninkových fázích: PŘED, BĚHEM a PO sportu. Kromě nutriční síly vybraných su - perpotravin obsahují všechny produkty pouze přísady, které jsou vhodné pro vegany. Získejte ze sebe to nejlepší – získejte podporu produktu LR:GO! 

Na míchání a protřepávání můžete použít náš LR Shaker, který díky šlehacímu kotouči zajistí krémový výsledek 

POKYNY K UŽÍVÁNÍ

Použití:
Jak namíchám produkty LR:GO?
LR:GO PRE Performance Gel můžete jednoduše užívat po cestě.
INTRA Performance Powder: Rozmíchejte sáček ve 300 ml vody.
POST Performance Shake Chocolate: Rozmíchejte 3 odměrky prášku ve 300 ml vody.
POST Performance Shake Peach-Banana: Rozmíchejte 3 odměrky prášku ve 300 ml vody. 

Kdy a jak si mám vzít který produkt?
PRE - Performance Gel: Dejte si gel před cvičením a nechte ho chvíli působit. Díky praktickému to go formátu si gel snadno můžete dát třeba po cestě do posilovny.
INTRA - Performance Powder: Jednoduše vmíchejte prášek do nápoje a užívejte během cvičení. Svěží, ovocná chuť navíc nabízí skvělou alternativu k běžné vodě.
POST Performance Shake si můžete dát po sportovním výkonu. Malý tip: naplňte šejkr vodou a ihned po cvičení vmíchejte prášek. Pak už můžete šejkrem jen zatřepat a užít si to! 

Mohu si dát všechny tři produkty LR:GO?
Produkty LR:GO jsou dokonale sladěny, takže je lze bez problémů kombinovat. Každý jednotlivý produkt ale nabízí i své výhody. Věnujte pozornost svým osobním potřebám a cílům a poté se rozhodněte, zda pro Vás všechny tři produkty mají smysl.

Mohu užívat produkty LR:GO, když jsem těhotná/kojím?
V zásadě byste příjem jakýchkoli dalších živin během těhotenství a kojení měla probrat se svým lékařem.

Mohu kombinovat produkty LR:GO s jinými produkty LR?
Kromě LR:GO nabízí LR další zajímavé produkty, které by Vás mohly podpořit při Vašich trénincích. Z řady LR LIFETAKT by Vás mohly zaujmout například kapsle Colostrum a Liquid, Mind Master Extreme nebo Protein Power. Naše produkty Figu Active Vás navíc mohou podpořit ve Vašich individuálních cílech.

@ 2017-22 Aloe-vera24.cz

logo aloe vera24

Please publish modules in offcanvas position.